FK Šardice - FK Dolní Bojanovice 1:4 (1:1)

Sestava: Jan Bílík - František Seják (46' Pavel Hanák), Martin Veselý , Aleš Řezáč, David Bohun - Vladimír Blaha (80' Jan Seják), Marian Dvořák, Martin Bohun, Michal Esterka, Jiří Kot -  Aleš Tomaštík (60' Tom Veselý)

1-1  38'

1-2  47' Vladimír Blaha as. Marian Dvořák

1-3  51' Aleš Řezáč

1-4  90' David Bohun

"Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a už ve 3.minutě jsme využili naši první šanci a vedli jsme 1:0 (Laďa Blaha). První poločas jsme měli ve své režii, jediné co tomu chybělo, byla vstřelená další branka. Šancí a střel na to bylo dost. Soupeř hrozil pouze z nakopávaných míčů a velmi tvrdou hrou. Vyrovnání přišlo těsně před přestávkou, kdy jsme hrubou chybu, nabídli soupeři vyrovnání 1:1. Do druhé půle jsem nabádal kluky k trpělivosti a k většímu tlaku na branku. Úvod druhého poločasu nám vyšel skvěle. Během 6.minut jsme vstřelili dvě branky a o zápase bylo rozhodnuto 3:1 (Laďa Blaha, Aleš Řezáč). Poté už to nebylo z naší strany tak pohledné. Soupeř neustále fauloval, hra byla hodně kouskovaná. Navíc nám chybělo více klidu. Posledních dvacet minut bylo z naší strany, hodně nesourodé a zbrklé. Poslední gól jsem vstřelili v 90.minutě 4:1 (David Bohun). V té době soupeř hrál už jenom v devíti lidech, protože jejich hra byla doopravdy místy hodně tvrdá až brutální. V utkání jsme byli lepší, mužstvo si šlo za vítězstvím a ani smolná branka na konci prvního poločasu s námi neotřásla (což v minulosti tak samozřejmé nebylo). I když je tam stále spousta chyb a nepřesností, tak nám hra docela funguje. Máme na čem stavět a v započaté práci budeme pokračovat."