Oficiální stránky fotbalového klubu

M.U.dorost TJ Podluží-FK Dolní Bojanovice 1-3(0-1)

sestava-Vik.Maděryč-Pink,Košutek,Pazderka,Salajka-Závorka(53´Baláš),Siwiec(88´Bílek),Geschwandtner,Voj.Maděryč(34´Kuchyňka)-Menšík(75´Ďurina),Prčík(84´Lekávý)

Nejlepší hráči utkání:Geschwandtner,Košutek,Vik.Maděryč

Branky+asistence:36´0-1 Kuchyňka(as.Siwiec),48´0-2 Kuchyňka(as.Siwiec),70´1-2,73´1-3 Siwiec(Prčík)

Další m.u. jsme jeli odehrát do Kostic kde hraje sve dom.utkání tým TJ Podluží.Tomuto tymu patří střed tabulky a pyšni se velmi dobrou obranou která do tohoto utkání inkasolvala pouze 14 branek a to je jen o tři víc než my!Hned první pohled na hřiště nás zamrazil protože když jsme viděli to oraniště na kterem jsme měli hrát tak jsme věděli že nás tady nečeká vůbec nic lehkého.A to se hned od začátku potvrdilo prvních  dvacet minut jsme nebyli schopni si přihrat vše nám odskakovalo a hlavně jsme měli hlavy pořad dole a míče jsme nadherně rozdávali ale soupeři který ze začatku měl dobré dve tři příležitosti ale opět nás podržel vyborně  golman Vik.Maděryč který zlikvidoval jejich br.přiležitosti.Po pul hodině hry jsme sahli k vystřídani a oživení utoku a byla to dobrá volba hned po dvou minutách na hřišti vstřelil první branku utkání náš utočník Z.Kuchyňka.Po změně stran jsme hned od začátku měli převahu a tu jsme zuročili ke vstřelení druhé branky a opět to byl durazný Z.Kuchyňka.Pak jako by jsme byli spokojeni s výsledkem a přestali jsme se pohybovat a soupeř toho využil a snižil na rozdíl jedne branky!Jenže hned z protiutoku jsme utkáni rozhodli po krásne akci kdy na konci te akce vstřelil vítěznou branku J.Siwiec.Pote se utkáni už jen dohrávalo a bylo to vidět že hráči obou týmu už toho mají plne zuby na tak těžkem terenu!Toto utkání pro nás nebylo vůbec jednoduche soupeř hrál hru podobnou V.Pavlovic  branil v osmi a nakopaval míce na utočníky a na tomto terenu nám dělalo velke problémy nejak zakombinovat a hrát naší hru naštěstí jsme se dokázali střelecky prosadit a vyhrát!Přiští utkání hrajeme doma s týmem SK Žarošice v sobotu 24.10.205 v 14.30h.Přijdťe nás povzbudit!!!