SK DOLNI BOJANOVICE

Oficiální stránky fotbalového klubu

M.U.dorost TJ Lednice/Hlohovec-FK Dolní Bojanovice 2-2(2-1)

Tak jsme se dočkali prvního m.u. v kraji!Do utkání oba týmy vstoupili trošku nejistě a prvních 10minut jse spíše otukávali a čekali co předvedou!!!Pak jsme zjistili že soupeř je vzadních řadách hodně nejistý a začali jsme napadat a to nám přineslo 2 tutovky+jednu jistou penaltu kterou nám rozhodčí nezapískal ale vstřelení první branky v  kr.soutěži jśme se nedočkali!! Bohužel opět ta naše produktivita byla špatná!!!Pak jsme v obraně vyrobili zbytečné zmatky a soupeř na rozdíl od nás tu šanci využil a dal na 1-0.Na to jsme museli zareagovat a poslali jsme do hry navrátilce D.Moravu a trochu jsme přeskupili řady a dočkali se vyrovnáni na 1-1(Kuchyňka) po krásné milimetrové přihravce Siwiece!Ale pak opět soupeř využil naší chyby v obraně na pravé straně a vstřelil branku na 2-1 tak i skončil poločas utkání!!!Do druhé půle jsme naskočili výborně a hned v uvodu náš utočník(Kuchyňka) vstřell vyrovnávácí branku na 2-2.Celou druhou puli jsme byli lepším týmem vytvořili jsme si i dost brankových příležitostí aby jsme utkání dotáhli do vítězného konce ale bohužel jsme je nedokázali proměnit!!Nicměne z výsledkem jsme spokojení na 50% protože jsme měli na to aby jsme vyhráli!!!! Ale z výkonem celého týmu jsme spokojení na 110% !!!Bojovali jsme napadali a dokonce  sem tam byli už vidět i náznaky

kombinace což mi dělá velkou radost jen tak dál!!!Do týmů se vrátil už zmiňovaný D.Morava tímto ho mezi námi srdečně vítame!Na Davidovi byla hodně vidět nerozehranost ale to se pár treninkama a zapasma zlepší!!!

sestava:Vik.Maděryč-Pink,Košutek,Salajka,-Kuchyňka-Baláš(52´Závorka),Siwiec,Pazderka-Geschwandtner,Voj.Maděryč(24´Morava,86´Lekavý),Menšík(71´Fatěna)do hry nenastoupil z nahrádnínku S.Bílek.

Branky:29´1-0,32´1-1 Kuchyňka(as.Siwiec),´34´2-1,47´2-2 Kuchyňka(as.Pink)

Nejlepší hráči utkání:Kuchyňka,Siwiec,Pazderka,Menšík,