SK DOLNI BOJANOVICE

Oficiální stránky fotbalového klubu

Z.T. dorostu na U.T. Mutěnice 2015

FK Mutěnice(Kr.přebor)-FK Dolní Bojanovice (Okr.přebor) 4-7(3-1).

Dnes jsme odehráli první utkání zimního turnaje s domácím týmem FK Mutěnice který je lídrem v kraj. přeboru!

Hned ze začátku jsme na soupeře vlítli a dokázali vstřelit vedoucí branku. Pak jsme zbytečnými chybami dovolili soupeři dostat se do dvoubrankového vedení 3-1! Ve druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem a zaslouženě jsme otočili za 6 minut celé utkání ve svůj prospěch a utkání vyhráli zcela zaslouženě!!! Zatím jsme kluci spokojení s vaším přístupem v přípravě a doufám, že to bude tak i dál!!!

Nejlepší hráči utkáni: Kuchyňka,Siwiec,

sestava:Štipčák-Seják,Košutek,Geschwandtner P.,Salajka-Závorka,Morava,Siwiec,Menšík-Geschwandtner S.,Kuchyňka.

Branky+asistence:5´0-1 Geschwandtner S(Kuchyňka),12´1-1,29´2-1,40´3-1,47´2-3 Kuchyňka(Siwiec),47´3-3 Kuchyňka(Geschw.S),53´3-4 Geschwandtner S,60´3-5 Kuchyňka(Siwiec),75´3-6 Morava(Geschwandtner S),76´4-6 ,79´4-7 Kuchyňka(Siwiec)